| Rares_Pausan_1997 a întrebat:

As vrea sa-mi descarc DayZ, si as vrea sa-mi explicati daca pot sa-l descarc gratis (nu am arma 2) sau cat trebuie sa platesc daca il cumpar si de unde sa-l iau.

2 răspunsuri:
| Octavian009 a răspuns:

Nu poti face rost de el decat daca platesti si costa cam 29 euro pentru ca e inca in early alpha. il poti cumpara de pe steam

| d266o a răspuns (pentru Octavian009):

Eu nu cred ca se refera la cel Early alpha de pe steam, ci la modul DayZ de pe arma 2 .....si il poti gasi si pe cel de pe steam gratis pe kickass sau TPB... happy