| TrollHeart a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti servere de MT2 PVP( metin2 la care te da lvl mare si sunt itm bune la magazin, iti da bani multi.) Dau FUNDA! PS: vreau cat mai multe raspunsuri! big grin big grin big grin

2 răspunsuri:
| oananecula a răspuns:

Man sunt multe metinuri nu numai pvp exista private mult mai tari cum ar fi metin2GX, metin2United, metin2EARTH eu ti le propun pe acestea sper sa te multumeascabig grin, adica metin2pvp are configuratie slaba serios mai bine joci Metin2TIM care nici ala nu e prea inspirat da inceaca ce ti-am dat mai sus

| dami99 a răspuns:

Daca vrei incarca king-metin2 e super, e exact cum vrei tuh. Funda?big grin