| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a întrebat:

As vrea sa mi spuneti si mie niste jocuri online calumea dar sa nu se joace din browser si de pe calculator

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ce intelegi prin jocuri calumea?

| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 explică (pentru William):

Actiune

| William a răspuns (pentru Bojica_Dinamo_Adrian_1994):

FPS: Ghost Recon, Planet Side 2, Soldier Front 2, Absolute Force, Heroes and generals, Warface, Arma 2, Blacklight retribution, Tribes ascend, War inc, Mars war, Project blackout, Battlefield play 4 free, Mission against terror, Tactical intervention, Alliance of valiant arms, America’s Army: Proving Grounds, Blackshot, Soldier front, Combat arms, Operation 7.
Fantasy: Aion, aika, metin2 (doar pe servere private), battle of the immortals, forsaken world, age of titans, scarlet blade, tLotR online, tera rising, allods, planet calypso, pwi, asura force, neverwinter, raiderZ. Daca nu iti ajung astea cauta aici http://mmohuts.com/gamelist