| Like2Kill a întrebat:

Astazi 12.3.2012 s-a creat pagina principala a clanului de Counter-Strike1.6 numit LIKE2KILL, orce player care doreşte sa intre in clan poate sa trimita un mesaj lui like2kill.clan.cs@gmail.com sau Like2Killcsclan@yahoo.com

Daca dori sa intraţi în clan trebuie sa completati urmatoarea cerere

Nume*:
Pe ce server joci?:
Ai admin pe acel server?:
De ce doreşti sa intri in clan:
Esti dispus sa ajuti alti playeri:

*Numele trebuie sa contina doar litere a-Z si 0-9 + [L2K] inaintea numelui
Puteti posta si aici .
Va multumim anticipat , Clanul L2K big grin

1 răspuns:
| DjDOCALyN a răspuns:

Nume*:^^ReaL^^[L2K]

Pe ce server joci?:Cs.Hop.ro

Ai admin pe acel server?:dap

De ce doreşti sa intri in clan:sa invat si sa fim cat mai buni!

Esti dispus sa ajuti alti playeribig grinaptongue
Daca este cv Id meu asasinu_totalwinking