| FreddieM a întrebat:

Ati folosit aplicatia asta,, Zenly"? Daca da, spuneti-mi cum e.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zenly este o aplicație de distribuire a locației în timp real, creată de Alexis Bonillo și Antoine Martin la Paris, Franța în 2015.

Funcția principală a lui Zenly este de a împărtăși locațiile cu prietenii și de a le urmări. Aplicația poate împărtăși nu numai locația dvs. în timp real, ci și direcția, viteza mobilă. Zenly folosește o tehnologie de poziționare fiabilă, eficientă și precisă pentru a găsi locația exactă a prietenilor sau a membrilor familiei. Aplicația Zenly poate arăta utilizatorilor și energia bateriei prietenilor, evitând temerile și panica fantastică din cauza epuizării puterii. Cea mai mare diferență între software-ul de poziționare Zenly și tradițional este că este potrivit în special pentru centrele comerciale mari, locurile de joacă sau stațiunile de schi unde mulțimea este densă și traficul este mare. Utilizatorii pot trimite, de asemenea, mesaje și simboluri prietenilor lor. Zen-ul a restabilit conceptul de partajare a locației, făcându-l din nou popular printre adolescenți. Această aplicație nu este doar o aplicație de partajare a locației.Sincer,cred că este ok

| FreddieM explică (pentru anonim_4396):

O folosesti? Cum e? As prefera o parere,, umana", adica cineva care a folosit-o, care sunt chestiile pro sau contra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FreddieM):

Dacă vrei să vezi informați, uite aici :
https://en.wikipedia.org/wiki/Draft:Zenly
Sau du-te pe Youtube și privește niște videoclipuri

| FreddieM explică:

As vrea o parere de la cineva care o foloseste, nu ma trimiteti sa caut pe net, deja am facut-o.