| Biciusca_Gabi_1998 a întrebat:

Ati putea sa imi dati exemple de niste jocuri gen dota2, lol sau age of empires?

4 răspunsuri:
| raikidd a răspuns:

Heroes of newerth este in genul lui dota2, pentru ca dota2 si hon provin din DotA si cam 25-15%din eroi din hon sunt eroi de pe dota2(dar cu alte nume), mare parte din iteme sunt aceleasi, are sistem de curier, mapa este mare nu mica ca in lol, adica hon este o replica(cu grafica mai proasta) a jocului DotA, dar la fel de fun

| Hotima a răspuns:

Gen age of empires iti recomand Roma Total War sau Medieval II

| Biciusca_Gabi_1998 explică:

Imi pare rau dar Hon nu arata fain adica nu ma atrage iar Medieval 2 nu imi place pentru ca nu trebuie sa conduci lupta.

| cezarultau a răspuns:

Dau gratis pe cont steam 40 invitatii dota2, nasu_vadym1@yahoo.com