| Marcel123449 a întrebat:

Au fost prea multe eșuări de autentificare din rețeaua ta într-o perioadă scurtă de timp. Te rugăm să aștepți și să încerci din nou mai târziu.
Cat mai trebuie sa astept? Am asteptat deja de ieri si tot nu ma pot loga in steam, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Lul
schimba ip-ul
cum?
1. restarteaza routerul
2. pune un vpn
3. intra de pe telefon in loc de retea (odata loginat poti sa schimbi reteaua ca nu te da afara)

ce ip ai se poate afla pe:
https://ip8.com/
si dupa ce restartezi routerul/intrii pe vpn, poti sa verifici daca s-a schimbat

4. ultima solutie, urla la steam (scrie-le) si spune-le ca ii dai in judecata ca sunt IMBECILI!
pentru ca NU E IN NICI UN FEL VINA TA, ca un idiot le-a floodat porcaria de retea ne-protejata indeajuns, dupa care si-a schimbat ip-ul si apoi ip-ul ala a ajuns la tine care esti cinstit si nu faci nici un flood, asa ca PENTRU CA EI SUNT IMBECILI, tu nu poti folosi servicii pentru care ai dat bani!

2 răspunsuri:
| Marcel123449 explică (pentru Bizon95):

Imi place ultima laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru Marcel123449):

winking
insa e corecta, si nu e primul rahat pe care il vad cu ban-uri absolut aiurea puse pe ip-uri dinamice, asa ca sufera cu totul altcineva decat ala care a facut boacana, si pentru asta e de vina steam-ul (sau cei care au pus ban-ul) pentru ca e de datoria lor sa evite asa ceva si sa nu isi hartuiasca clientii... DEGEABA!