| bogdan_8338 a întrebat:

Ba care stie ce are forumul de la metin2.ro ca nu pot sa fac cont, imi zice cuvant de securitate a fost introdus incorect DAU FUNDA! celui care stie sa raspunda bine si rapid P. S. >>> ID: bogdan_iulian99
P. S. >> Numi merge nici sa ma loghez pe forum scriu corect contul dar nu-mi intra... care stie FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Guby a răspuns:

Sall Bogdan si eu am incercat sa imi fac cont pe metin si la fel nu imi mergea codu ala de securitate auzi ati pot recomanda si alte jocu daca vrei bine depidne si de pc tau incearca altele dar fara suparare metin e cam vechi n ucrezi