| BloodIonutz a întrebat:

Bai care are un hack de bani sau de boost pe need for speed world dau funda!

7 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Salut nu exista nu asemenea hack singurul generator de boost il au cei de la EA. Si nici pentru bani nu exisat hack.Am cautat si eu dar tot ce gasesti pe youtube si pe alte site-uri fel de fel de programele si hackuri nu sunt bune.

| BloodIonutz explică (pentru 000MadMAX000):

Aha
dar cum de eu am un hack de boost care merge acum mi-a dat unu ha?

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru BloodIonutz):

Ma bucur pentru tine dar s-ar putea sa ramai fara cont daca il folosesti.Isi vor da seama astia de la EA cand cumperi ceva cu boost ca nu l-ai cumparat cu bani reali.Bafta...

| unknownn a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Exista,il vindea unu cu 25 de euro si avea foarte multe feedback-uri pozitive, am vazut pe un forum rus... daca il gasesc o sa-ti dau un link.

| BloodIonutz explică (pentru unknownn):

Dam si iti dau funda

| unknownn a răspuns (pentru BloodIonutz):

PayPal sau LibertyReserve? Cum platesti?

| Barsom a răspuns:

Dupa ultimu update la serv, nu mai merge boost hack, singurul lucru care mai merge este un trayner foarte util..cat despre hackuri(money-boost) sunt istorie