| iiGalaxy a întrebat:

Am activat pentru Fb o aplicatie care schimba culoarea wall'ului happy si nu vad nimic, cum o dezactivez? Cand am activat-o am descarcat ceva dar nu apare unde am descarcat...

Răspuns Câştigător
| community1 a răspuns:

Ai grija, cu astea nu te joci deoarece sunt niste capcane pentru contul de facebook cu sistem de urmarire, pe scurt contul tau ar putea fi urmarit "parola..." chiar si acum. Pe scurt sunt doar niste porcari menite sa distruga conturi.