| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia C2-00. mi-am activat din greseala aplicatia wi-fi. de atunci imi apare langa baterie sus un "E". as vrea sa dispara si sa dezactivez aceasta aplicatie. cum pot proceda?

20 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand telefonul tau nu are wifi
in al doilea rand wifi nu este o aplicatie
in al treilea rand probabil tu ai activat internetul pe mobil de acolo vine si E. daca ai abonament probabil vei avea o surpirza la factura.

du-te la operatorul de telefonie sau suna la serviciul clienti sa iti deazctivezi optiunea de net

| Yeah1237 a răspuns (pentru suntserios):

Nu, nu am abonament happy

| Bizzle a răspuns:

Hey.
Aşa arată la aproximativ orice telefon care navighează pe internet si iese după : îi apare un E care dispare singur după un timp. Nu te speria nu e nimic grav sau ceva de genul. O săţi dispară cât de curând. Şi şaşa nu cred că te incomodează prea mult. Îmi poţi spune la ce număr ai trimis acel sms? Succes.

| Yeah1237 a răspuns (pentru Bizzle):

Sincer nu mai stiu la ce nr. da ma rog..ma enerveaza ca de cand am trimis acel sms mi se consuma mai repede bateria.

| IonelaaaS a răspuns:

Dezactivezi wi-fi

| Yeah1237 a răspuns (pentru IonelaaaS):

Cumm?

| IonelaaaS a răspuns (pentru Yeah1237):

Intri din nou acolo unde ai intrat atunci cand l-ai activat sh il dezactivezi. intelegi?

| Yeah1237 a răspuns (pentru IonelaaaS):

Pai. am trimis un sms la un nr. acum nu stiu unde pot intra sa dezactivez!

| IonelaaaS a răspuns (pentru Yeah1237):

Nu prea inteleg ce ai facut straight face

| Yeah1237 a răspuns (pentru IonelaaaS):

Pai am trimis un sms la un nr si mi-am activat aplicatia wi-fi. acum vreau sa o dezactivez. cum sa procedez? ce e asa de greu de inteleslaughing?

| IonelaaaS a răspuns (pentru Yeah1237):

Nu inteleg ce legatura are sms cu wi-fi laughing

| Yeah1237 a răspuns (pentru IonelaaaS):

Pai ca sa pot actova wi-fi am trimis un sms. doamne ce nu intelego frate?

| IonelaaaS a răspuns (pentru Yeah1237):

De ce ai trimis un sms wi-fi nu se activeaza cu ''un sms" eu cred ca poti trai sh cu acel "E" (Scuze pentru deranj:* )

| Yeah1237 a răspuns (pentru IonelaaaS):

Normal ca pot happy

| IonelaaaS a răspuns (pentru Yeah1237):

Am o intrebare: de ce nu ti l-ai activat de la setari?

| IonelaaaS a răspuns (pentru Yeah1237):

Daaca ti-l activai de la setari iti era mai usor sa il dezactivezi

| Yeah1237 a răspuns (pentru IonelaaaS):

Da stiu., dar cand intru la setari nu este nimic in legatura cu wi-fi de aceea nu stiu cum pot sa dezactivez. intelegi?

| IonelaaaS a răspuns (pentru Yeah1237):

Inteleg inteleg.

| Yeah1237 a răspuns (pentru IonelaaaS):

Ma bucur

| IonelaaaS a răspuns (pentru Yeah1237):

Si eu ma bucur