| iTo a întrebat:

Buna am avut un jco cu masini curse cu niste masini care faceau cursa rally pe piste.
Era o masina de politie in fata, da nu mai stiu.
Cine imi poate zice cateva?

PLZ!
Va Rog Frumos!
Dau funda!

Multumesc

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

NFS Underground, NFS Undercover, NFS 2004, NFS 2005, NFS Most Wanted cred ca este unul din acestea. Funda?

| iTo explică (pentru siriusblack98):

Nu era pe pista ma nu in lume cu curse interzise... -.- ca pe alea le stiu si am avut nfs mw 2014

| siriusblack98 a răspuns (pentru iTo):

Auzi eu pana la urma nu aveam de unde sa stiu ce joc avei tu nu stiu cand, eu doar am spus cateva sa vezi daca acelea sunt!

| iTo explică (pentru siriusblack98):

Ca eu le stiupe alea ziceam...
Acum zic ca erau cum da la TV d-alea ca la Formula 1, un fel de alea doar ca nu cu formula 1 cum masinini gen NASCAR stii?
Oricum mersi