| Bibii_2923 a întrebat:

Buna!happy Am nevoie de niste provocari.pentru fete si baieti! pe mess... daca se poate sa scrie la status...si niste chestii frumoase!happy pentru cele mai multe si frumoase dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| OnStepToDie a răspuns:

Sper sa te ajute eu si prietenii mei ne jucam mereu " Ai tupeu?" este aproape ca si adv si prov nu mia ca aici sunt nu mai provocarri, pe mess nu sunt prea multe provoccari dar eu iti dau pentru cand joci cu pritenii fata in fata:
1. Sa faca turul frantei [ sa pupe toti jucatorii]
2. sa danseze cu matur
3. sa strige in gura mare " Sunt prost/proasta'
4. sa faca o declratie de dragoste celui din stanga sa
5. sa latre ca un caine
6. sa danseze 1 min
7. timp de 2 min sa faca ca o maimuta
8. sa spuna un secret
9. sa manance o hartie
10. sa faca 10 flotari sper ca te-am ajutat pup si uite si pentru mess :
1. sa zici sa dea mass cu "te iubesc x" [ x=persoana pe care o uraste cel mai mult]
2.la status ca caut batran'batrana care sa poarte numai tanga
3.te provoc sa imi zici de cine iti place
4. sa scrii de 10 ori dnd

1 răspuns:
| OnStepToDie a răspuns:

Sper sa te ajute eu si prietenii mei ne jucam mereu " Ai tupeu?" este aproape ca si adevar si provocare nu mai ca aici sunt numai provocari, pe mess nu sunt prea multe provocari dar eu iti dau pentru cand joci cu prietenii fata in fata:
1. Sa faca turul frantei [ sa pupe toti jucatorii]
2. sa danseze cu matura.
3. sa strige in gura mare " Sunt prost/proasta'
4. sa faca o declaratie de dragoste celui din stanga sa
5. sa latre ca un caine
6. sa danseze 1 min
7. timp de 2 min sa faca ca o maimuta
8. sa spuna un secret
9. sa manance o hartie
10. sa faca 10 flotari sper ca te-am ajutat pup si uite si pentru mess :
1. sa zici sa dea mass cu "te iubesc x" [ x=persoana pe care o uraste cel mai mult]
2.la status ca caut batran'batrana care sa poarte numai tanga
3.te provoc sa imi zici de cine iti place
4. sa scrii de 10 ori dnd