| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la Cs GO, mereu după ce termin un meci îmi da crash. Ce as putea sa fac? Am Windows 7.
Am întrat în Device Manager și îmi apare semnul exclamării la Ethernet Controller, am încercat sa ii dau update și îmi scrie ca "Windows could not find drivers software for your device." Ma puteti ajuta va rog? Nu prea am experienta la chestiile de genu

2 răspunsuri:
| Quatae12 a răspuns:

Ai o problemă cu cablul de Internet ce viteze ai de obicei intră pe Fast.com și zi ce viteză ai.