| gHioo a întrebat:

Am si eu o problema cu Call of Duty 2, cand intru pe el imi arata o eroare in care scrie:"DirectangryR) ecountered an unrecoverable error.Check the DirectangryR) FAQ for possible solutions". Ma poate ajuta cineva? DAU FUNDA, si id de mess daca e nevoie.

2 răspunsuri:
| adycosty a răspuns:

Ai copiat crakul? daca da si tot nu merge incearca sa il mai instalezi o data

| PHPCeles a răspuns:

Salut.Raspunsul este :
1. Directx 9.0c trebuie sa fie instalat.
2.Dai click dreapta pe Desktop > Properties > Settings > Advanced > Troubleshoot deselecteaza casuta "Enable write combining" si dai Hardware Acceleration la maxim.