| AlexNed77 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu mai multe miscari cu beanz ma puteti ajuta. Dau fundita.

3 răspunsuri:
| andrei97_5305 a răspuns:

In primul rand sunt miscari cu accesorii adica cu flip track sau fara accesorii. Dar iti voi zice 2 jocuri care pot fi jucate fara accesorii nu miscari. Iata cum incepe primul joc pe care nu-l stiu numi : Iti trebuie un bol si un tovaras de joaca. Trebuie sa arunci cu ai tai in cele ale adversarului tau si sa la scoti afara din bol. Urmatorul joc va fi pe urmatorul raspuns

| andrei97_5305 a răspuns:

Iata si al doilea joc pe care ti-l voi spune. Iti trebuie creta sa faci 3 cercuri sau cate vrei si fiecare cu puncte pana la cel mai mic din mijloc care e de 100 sau maximul de puncte. Scopul este sa dai cu ei pe joc in speranta ca ajungi la cele mai multe puncte.Dar ai grija pentru ca adversarul poate arunca pentru ati scoate jucatorii (mighty beanzurile ) din punctaj si a i le pune pe ale lui. Cam atat am sa-ti zic

| AlexNed77 explică:

Sunt Bune Da Eu As Vrea Sa Stiu Jocuri Mai Diferite Nu Dupa Foaia Aia Ms Ca Ai Incercat!