| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!

Ce parere aveti de jocul MarketGlory? chiar se poate face bani din el sau este doar o pacaleala?

Răspuns Câştigător
| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns:

Jocul ala e pacaleala pacalelilor uneipacaleli bine elaborate domnule elev

39 răspunsuri:
| xywxyw a răspuns:

Am cont de vanzare, companii lvl 4 si 5 permanente

| Ovidiu_Catalin_Codresi_1989 a răspuns:

Salutare

Sa sti ca eu in dupa doua saptamani de cand m-am inregistrat, am scos banii de la ei, intr-adevar e cam greu la inceput, dar pentru 5 sau 10 minute pe zi merita, inregistreazate si pot sa te ajut, ma gasesti pe http://www.marketglory.com/strategygame/cataovi89