| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de VivaSMS?
Este pacaleala sau nu?

4 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Cum cateva minunte am fost trezit din somn de cateva sms-uri, care mi-au confirmat de viabilitatea retelei VivaSMS, care mi-a incarcat 500 de eurocenti.

Deci VivaSMS nu e teapa, chiar da banii celor care strang banii necesari pentru plati… banuiesc ca in urmatoarea perioada vor aparea din ce in ce mai multa lumea care va sustine asta! Fiindca chiar eu am oameni care pana in acest moment impreuna au reusit sa stranga peste impreuna peste 300 de Referrali, dar nu stiu daca vor putea scoate cei 20 de euro fiindca din cate stiu nu stransesera minim 180, pana la inceputul acestei luni…dar luna viitoare sunt convins ca ei isi vor face o plata in contul bancar.

VivaSMS mi-a incarcat creditul PrePay, implicit mi-a platit banii printr-una din variantele de plati oferite de platforma…dar va trebui sa ma credeti pe cuvant, ca nu apare nicaieri ca ei au facut asta!
Probabil cand vor reusi ei sa stranga minimul de 20 de euro pentru ai vira in cont veti putea sa vedeti detaliile celui care a facut "plata bancara". Sau vor mai fi si altii care au reusit sa se miste mai bine ca mine si sa isi faca echipe mai numeroase in aceasta perioada si vom afla cautand pe net.

| DenyBuby a răspuns (pentru d3men7zel):

Si nu trebuie sa platesti nimic?

| Bogdan_George_1995 a răspuns:

RaspuInregistreaza-te acum GRATUIT si primesti sms-uri cu OFERTE PROMOTIONALE!
*Primesti si bani, cate 3 centi pentru fiecare mesaj primit.
*Vrei mai mult? Recomanda si primesti 10 centi.
*Cand echipa ta primeste mesaj primesti 1 cent pentru fiecare. Poti castiga sute de euro lunar!
* INREGISTREAZA-TE ACUM AICI ==> http://georgebogdan72.wordpress.com/nsul tau aici...

| badeaionutz a răspuns:

Nu este adevarat. semeseurile nici macar nau inceput sa fie trimise. deci dementzel minte