| alexy19a a întrebat:

Cine îmi zice nişte jocuri gen prince of persia are funda big grin.

Răspuns Câştigător
| SUDSteaua1947 a răspuns:

Assassin's Creed, Stranglehold, Tomb Raider Anniversary, Max Payne, Total Overdose, The Elder Scrolls.cel mai tare ar fi Assasin's Creed

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Uite aici:
Rise of the Argonauts, Ninja Blade, Darksiders, Arcania Gothic 4, The Witcher 2: Assassins of Kings, Divinity 2, Hunted Demon's Forge, The Lord of the Rings: Conquest, RIFT, Two Worlds II, Risen, The First Templar, Garshasp, God of war.

| alexy19a explică (pentru DDCC):

Na mă. CE faci? Trebuia să răspunzi mai repede că primeai funda:; D

| DDCC a răspuns (pentru alexy19a):

Şi ce să fac cu ea?hee hee
Mi-e indiferent câte am.
Intră pe Yahoo Messenger să vedem dacă merge chestia cu boot-ul altfel elimini Xp din dual boot. Vorbim acolo.winking