| anonim_4396 a întrebat:

cine ma poate ajuta sa trec de un nivel la bubble witch saga pe facobook. sau niste hack-uri .pls.am o saptamana de cand ma chinui.mersi.fundita

4 răspunsuri:
| Botas_George_1980 a răspuns:

La ce level esti, eu chiar azi am terminat jocul - level 165 ultimile 5 levele am apelat la heck, nu am avut in cotro, incearca cu chat engine 6.1, dedali gasesti pe youtube...BAFTA

| Catalin_Robert_1990 a răspuns (pentru Botas_George_1980):

La 136... da-mi tu detalii cum sa folosesc pls

| douanume a răspuns:

Te ajut eu, da-mi adresa ta de e-mail si parola ta si eu am sa te trec la 137, 138, la cat vrei

| Neagoe_Daniela_1967 a răspuns (pentru Botas_George_1980):

Sunt la level 25 si nu pot sa trec mai departe.