| Angel2813 a întrebat:

Buna!big grin
In legatura cu jocul sweet flirti.imi spneti si mie cateva site-uri de unde pot dowlanda hack pentru. P.A...de dolari nu prea ma intereseaza caci am 1098, dar chiar am nevoie de puncte...Dau funda la site-ul care merge:*
Mersi:*
P.S am gasit site-uri in care imi zicea sa aleg o oferta de la ei pentru. a putea dowlanda hack-ul.nu vreau din acestea...sau da dar sa meargabig grin

3 răspunsuri:
| koharukusumi a răspuns:

Buna! In primul rand trebuie sa-ti spun ca nu exista hack.
In al doilea rand daca vrei sa ai mai multi P.A [ puncte de actiune] va trebui sa ai rabdare.

Sincer poti incerca jocurile de pe Sweet Flirt ca sa castigi puncte sau P.A
Sau daca nu ai noroc la joculete poti astepta o luna, doua sa strangi multe puncte si dupa joci

fundita? puppy dog eyes

| Angel2813 explică (pentru koharukusumi):

Dar macar pentru my candy love? eu am gasit dar nu mi se dowlandeazasad

| Angel2813 explică:

Macar pentru my candy love...stiu englezalaughing si am gasit si site-uri dar nu mi dowlandeazasad