| stely9523 a întrebat:

sad. daca vreau la club penguin sa cumpar ce puffle vreau sau sa imi cumpar haine spune ca trebuie sa devin membru si ca sa devin membru trebuie sa platesc? sau sa iau cardul?:-s si daca o sa le iau sunt cu bani adica ce bani cei din joc sau reali? intelege'ti?crying( :-s.Multumesc...sad

Răspuns Câştigător
| msdro2 a răspuns:

Buna si eu m-am intrebat acelasi lucru si am gasit raspunsul si acum iti explic si tie deci la club penguin da trebuie sa platesti cu bani REALI alta cale nu mai e astia care spun ca exista hack sunt mincinosi trebuie sa platesti... stai ca iti dau acum siteul de platit http://www.clubpenguin.com/membership/ acesta este siteul te poti face membru pentru 1 luna, 6 luni si 12 luni acum pliz da-mi si mie o funda ca nu am niciuna si am raspuns la ceva intrebarii plizzz ma ajuti cu o fundita? SPER CA DA. si sper ca team AJUTAT

1 răspuns:
| BiScUiTzEeL a răspuns:

App.Tre sa le iei cu bani reali!