| LuCi82820 a întrebat:

vreau sa imi cumpar haine, chesti de astea la club penguin dar trebuie sa fiu membru dar am vazut uni care nu erau membri si aveau haine cum fac si eu asta? Dau funitza!

Răspuns Câştigător
| AleKsuTu a răspuns:

Darkstar
freehood
mmcode12
ufomaske
ufo -----
daca imi dai rasp. castigator, iti dau si altele,

2 răspunsuri:
| sandramaria20 a răspuns:

Pai nici eu nu stiu, eu am mers la magazinul din clubpenguin si am vazut ca nu pot cumpara nimic doar alte culori pentru pinguin si daca sunt poti sa-ti iei pe gratis niste sepci cu elica sau coifuri si mai si primesti dar trebuie sa faci ceva si nu stiu ce, eu am primit ceva de undeva! Succes sper sa primesti si tu!

| Angelo123456 a răspuns:

Uite cum sunt niste coduri:FreeHood junnrl10 sper ca o sati mearga funda plizzzzz

| AleKsuTu a răspuns (pentru Angelo123456):

Darkstar
freehood
mmcode12
ufomaske
ufo -----
daca imi dai rasp. castigator, iti dau si altele,