| ιяιηυк a întrebat:

>Buna!; dD< Care stie cum se face un folder parolat[cu parolalaughing] M`a intrebat odata un baiat daca vreau sa ma invete si eu ca proasta am refuzatlaughing

In fine...deci care imi stie si vrea sa-mi spuna cum se face primeste funda si restul voturi; x

P. S. Scz de categorie nu stiu daca este foarte adecvatarolling on the floor

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Buna! Uite aici exact ce-ti trebuie. http://www.softpedia.com/get/Security/Lockdown/PenyuLocker.shtml Succes!