| ღβأβأ a întrebat:

Din greseala, pe tableta, am sters jocul subway surfers ca sa instalez noul,,event" sa spun asa cu delfinii aia. In fine. M-a dat de la inceput si nu mai am chestiile alea misto pe care le aveam inainte. Este vreo cale sa imi recapat vechiul,, cont"? Please, help me. Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Probabil ca nu esti logata in Google Play cu contul cu care ai jucat data trecuta.

2 răspunsuri:
| ღβأβأ explică (pentru OctaLoL):

Deci, contul meu e maracezara@gmail.com si iau mereu de pe magazin play. Data trecuta,,, eventul'' trecut, adica London când am instalat eventul cu Turcia, nu s-a schimbat nimic, doar locatia, a reactionat normal. Ce zici de asta?

| OctaLoL a răspuns (pentru ღβأβأ):

Esti conectata la internet?