| Justinio a întrebat:

Buna dm si eu configuratia;

Processor Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3. 20GHz
Manufacturer Intel
Speed 3.2 GHz
Number of Cores 4
Video Card Intel(R) HD Graphics 4600
Manufacturer Intel
Chipset Intel(R) HD Graphics 4600
Dedicated Memory 32 MB
Total Memory 1.8 GB
Memory 4.0 GB
Operating System Microsoft Windows 8 Professional Edition (build 9200), 64-bit
Service Pack 0
Size 64 Bit
Edition Professional

Pot sa joc GTA V ca imi merge Far Cry 4 pe mediu destul de bine. sper ca merge si GTA V pe low

Răspuns Câştigător
| Liposchi_Laurentiu_2000 a răspuns:

Scuze ca iti zic dar schimbati placa video ca vad ca e incorporata si baga si tu acolo un gtx 750 ti sau mai noua daca ai buget sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Placa video integrata 4600 este foarte slaba. Am un i7 4790k, si pana imi iau alta placa video, mai bine raman cu GT220 meu, HD4600 e mucias, crede-ma.

| Mandeliu a răspuns:

Specificatiile astea daca le analizez bine sunt de laptop.Plus ca nu ai mentionat placa ee baza, poate isi ia el placa gtx 750, care are port PcIe 3.0, dar poate are port PcIe 2.0.Nici pe low nu merge GTA V cu ppaca aia integrata, ma mir ca ii merge FC4 pe medium