| IllIIllll a întrebat:

Eu cu un amic vrem sa filmam ceva pe minecraft cu Bandicam ul, dar nu se aude cand el vorbeste pe skype. Cum as putea face sa se auda si el?

Răspuns Câştigător
| Borderline a răspuns:

Fraps e naspa. Spune-i sa intre in bandicam, sa dea pe video apoi settings > Sound (eu am bandicam in romana) la al doilea dispozitiv sa selecteze microfonul apoi sa bifeze prima casuta si ok.

http://img707.imageshack.us/img707/1315/screenshot1307201218054.png

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Incearca sa folosesti fraps, sau verifica setarile de la bandicam