| peterutzu a întrebat:

Imi puteti spune un metin2 pvp sau gm mode fara hamachi! Sau cu otel si arme de 65 la magazin si kingu sa il faci repede.

Răspuns Câştigător
| MamaOmida69 a răspuns:

Buna!
Uite aici cateva nume de metine super Pvp

1.Metin2 Explosive

2.Metin2Speed

3.Metin2 Guabina

4.H1n1Mt2

5.Metin2Gx

6.Metin 2 Adventure

Funda?happy

4 răspunsuri:
| SeBBy_3213 a răspuns:

Hammer mt2 e tare te duci la magazin faci lvl ai arme care da 26000 atac multe armuri...

| peterutzu explică:

Rainbow nice dar funda e aia cu locu 1? Caci sunt nou si nu prea stiu.

| MamaOmida69 a răspuns:

Da. Cel ce primeste funda inseamna ca respunsul lui a fost declarat castigatorhappy

| SeBBy_3213 a răspuns:

Nu dar eu vreau sa spun ca i-ai dat funda degeaba ca am jucat si eu acele metine si nu te da lvl 50 up te da 1 si cresti