| DjVasileAiii a întrebat:

ce Servere de metin2 cu sau fara hamachi care au ratele intre 1500-2500, sa fie otel si battle +9 la magazin si arme 2012 stiti? AJUTATI-MA plzz Funda

1 răspuns:
| MichaelJacksonFanSpecial a răspuns:

Metin2european pala in joc si eu :D uite siteul ai king la magazin pose arme legendare, si sabie sfanta, sfanta poti sa o folosestii de la ce lvl vrei,(te da de la lv 44.Si la neg. de arme ai toate cuferele ex:regelui demon, testoasei de desert etc uite si siteul aici http://emt2.zapto.org/ distractie placuta :D