| wNoBzOoRR a întrebat:

Imi spune-i si mie ce sa fac la metin2 ro? Deci, cand intru in el intru pe cont si aleg caracteru dupa care ma scoate si imi bag iar contul dupa care nu ma lasa sa aleg caracterul sau sa dau star nimic

4 răspunsuri:
| Guti14Haz a răspuns:

Pai, s-ar putea sa fie vreo problema tehnica... Dezinstaleaza Metin2 si instaleaza-l iar. Sau poti cauta pe site despre problema asta.

| wNoBzOoRR explică (pentru Guti14Haz):

Am cautat si nu gasesc sad

| FemeiaPisică a răspuns:

Instalează DaemonTools, WinRar, WinZip, Net Framework 4. Acestea sunt programele importante pentru un joc. Reinstalează jocul, dar înainte, să restartezi și calculatorul.

| Guti14Haz a răspuns (pentru wNoBzOoRR):

Du-te prin folderul Metin2 si vezi daca e ceva in plus...