| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Imi spuneti si mie jocuri asemanatoare cu ourworld?
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| MissFosforescenta a răspuns:

Smallworlds! scrii smallworlds.com si pui contul de facebook sau te poti juca pe facebook pur si simplu!

18 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns (pentru MissFosforescenta):

Mersi pentruraspuns!
Am incercat si imi place jocul!
Mai astept putin sa vad daca rapsunde lume, daca nu iti dau tie funda!

| Anonima264 a răspuns (pentru MissFosforescenta):

Gata,ti-am dat funda!

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima264 a răspuns (pentru lola2012):

Mersi mult!
Ce multe!
Tias fi dat funda dar acum deja o are altcineva si nu pot!
Dar iti evaluez raspunsul!

| Anonima264 a răspuns (pentru lola2012):

Mia ajutat foarte mult dar funda daca e data deja alcuiva nu se mai poate muta!

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima264 a răspuns (pentru lola2012):

Tiam evaluat toate raspunsurile ca inteligent!
Uita-te pe pagina mea la voturi date de mine sa vezi!

| Anonima264 a răspuns (pentru lola2012):

Asta stiu dar ti-am zis ca funda nu ca se supara, dar chiar nu se poate muta!
Uita-te la intrebarile tale unde ai dat deja funa si ia multe raspunsuri!
Si daca vreio sa dai funda la altul nu poti deoarece odata ce ai dat funda nu iti mai apare sa dai la alt raspuns!
Nu ca nu vrea eu!
Acum intelegi?

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima264 a răspuns (pentru lola2012):

Mai,deci mi-ai dat chair multe dar nu imi mai apare sa dau funda la raspunsul tau!
Ala a fost ales de mai mult timp si acum chiar dsaca as vrea sa iti dau funda nu imi apare in dreapta(stii tu unde dai de obicei funda).
Nu se poate da funda la alt raspuns daca deja a fost ales unul!
Tiam zis sa incerci si tu(sa zicem ca vrei sa dai funda la alt raspuns la o intrebare de a ta, si daca un raspuns are deja funda o sa vezi ca nu o sa iti mai apara funda in dreapta!).
Acum mai inteles?

| Anonima264 a răspuns (pentru lola2012):

Ma bucur ca ai inteles!

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima264 a răspuns (pentru lola2012):

Pai din folder apesi copy pe o melodie, deschizi winapul si apesi pe paste(in winap).
Cred ca o sa iti mearga, mie imi merge!

Răspuns utilizator avertizat