| JammyBrooks a întrebat:

Buna intrebarea mea este pentru cei care joaca howrse.
la obiectivul 30 imi cere sa castig 200 de equus jucanduma cu campioni. dar unde gasesc campioni si cum ma joc cu ei?
si la obiectivul 32 imi zice sa utilizez caietul. unde il gasesc?

3 răspunsuri:
| nicoletavadv a răspuns:

BUna! la obiectivul 30 nu iti cere sa te joci cu campionii ci cu animalele de companie depinde de care ai pentru ca unele iti ofera equus iar altele nu, dar la obiectivul 32 nici eu n-am habar.

| JammyBrooks explică:

Am gasit dar oricum iti multumesc mult!

| DessDemona a răspuns:

Deci ca sa uitilizei caietul trebuie sa te duci la comunitate - casuta pistala privata - si acolo ai sa vezi ca scrie mesaje primite, mesaje trimie etc si ultima rubrica scrie: Caietul meu. Dai acolo si scrii ceva dupa care salvezi.

Funditaaa?hee heelove struck