| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna, ma confrunt cu o problema des intalnita in unul din jocurile mele preferate, acela fiind E.T.S. desi exista mai multe vrrsiuni banuiesc ca știți jocul.
Mesajul e urmatoru... RunTime Errors Microsoft Vizual C++ ce sa ii fac ca sa scap ca jocul sa nu mai sara/blocheze?

3 răspunsuri:
| CosminGK a răspuns:

Incearca sa cauti eroarea pe internet. Daca nu descarca Microsoft visual C++

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru CosminGK):

Ce versiune eu am 2018. Se schimba de la un an la alți eu am. ETS 1.28.

| CosminGK a răspuns (pentru PetrusEmanuelMihai):

Iti recomand sa cumperi jocul de pe Steam sau G2a. Asa scapi de probleme si o sa ai mereu cele mai noi actualizari!