| Oana04 a întrebat:

Mi-am facut recent un cont de facebook si intru si de pe telefon si de pe laptop pe el. Si primesc mesaje pe telefon ca mi-a cerut cineva cerere si cand intru pe laptop nu imi arata nimic, cateodata nici pe telefon. Si nu pot cauta persoane care sa nu aiba facebook si pe mobil. Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| ciribist a răspuns:

Despre faza cu cererile de prietenie, cred ca tu le vezi pe telefon si dupa cand intri pe laptop ele apar deja vazute si nu ti le mai arata cred... :\