| MolnarVanessa a întrebat:

Buna, pe jocul Star Stable o prietena plateste 1 euro pentru star rider, imi puteti spune cum? As vrea mult 1 euro sa platesc si nu 6 sau 13. Daca stiti va rog sa imi scrieti dau fundita.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti intreba acea prietena si ea ar fi cea mai in masura sa-ti explice, odata ce ea ti-a spus ca plateste 1 euro.

| BlablablaFatacudetoate a răspuns:

Buna! Joc de 6 ani jocul asta, și sincer, nu cred ca poți cu 1 euro, SSO a ridicat foarte mult prețurile ( 350/400 lei pentru star rider - 70/75 sau 80€ ). Exista, într-adevăr, oferte unde poți cumpara Sr cu 40/45 €, care apar odată la câteva luni. Îți recomand totuși sa îți cumperi abonament lunar ( 1/3/6 luni ). In orice caz, sunt banii tai și tu decizi. Sfatul meu e sa fii sigura ca o sa joci jocu asta și in viitor. Nu are rost sa dai atâția bani pe un lifetime. Eu l-am luat in 2020 cu 45€.