| AlexandraRrRose a întrebat:

Buna puteti sa-mi spuneti si mei niste jocuri site ma rog ca gen moshi mosters sau toonix ceva de creat gen alea dau funda + vot vot vot

Răspuns Câştigător
| Afãrinツ a răspuns:

Dap happy ourworld, downworld, woozworld, zwinky, pixie hollow, lady popular, poptropica, pandanda, club penguin, panfu, howrse si imvu. alegi u care-ti plac.
Unele sunt cu dress-up ca lady popular, lupte si alte chestii ca metin2 si sherwood dungeon, unele cu animale (panfu, club penguin si pandanda) si la unele ai animale, le hranesti, cumperi haine, iti faci bani, ai quest-uri si biblioteca, dai voturi si crew ( ourworld, woozworld si club marian). astea sunt toate. aaa si supersecret mai e. cu animale, dress up dar crede-ma e o prostie ca nu poti decat pe la lvl 16. cauti si u si vezi. ma bucur ca am putut ajuta kiss

1 răspuns:
| AlexandraRrRose explică (pentru Afãrinツ):

Mersi foarte mult pentru raspunsu tau si crede-ma m-ai ajutat foarte multkiss