| 8Mile a întrebat:

se merita sa bagi bani in jocurile de pe facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la gambling, nu. si in realitate e la fel. vei pierde mai mult decat vei castiga.

1 răspuns:
| Zamolxe777 a răspuns:

Nu.De ce sa le dai bani? Acuma ma joc un joc pe facebook si sunt printre cei mai buni din el si n-am dat nici un ban.Fa altceva cu banii aia, excursie la munte, in alt oras, strange-i sa-ti iei niste haine etc. Poti face lucruri mult mai inventive decat sa bagi bani in niste jocuri care creeaza dependenta. Daca o sa bagi bani in jocurile de pe facebook, fii sigur ca o sa mai bagi si a doua oara.