| TotulSAUnik a întrebat:

Merita sa bagi bani pe Tinder, care ar fi avantajele?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vad sensul sunt atatea aplicati gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explica-i acelei proaste numite SWEETANGELS ca Tinder este : o aplicatia pentru sex ocazional dezvoltata pentru persoanele singure, aplicatia care gaseste doritorii de aventuri de dormitor din raza de actiune a utilizatorului. Poate asa nu va mai ramane uimita si mirata ca vita incaltata in... fata portii. rolling on the floor rolling on the floor

| sweetangels a răspuns:

Ce e tinder, lol?

| GabrielGL a răspuns:

Poti incerca sunt multe app badoo, lovoo, twoo, si gasesti de prietenie si dupa cine stii iti garantez...succes