| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU va rog sa ma ajutati urgent, cei care cunoasteti: Vreau sa cumpar un laptop Laptop ASUS X58C
procesor: Intel Celeron 1.5hz
memorie RAM:2GB
Diagonala: 15.4 inch
Capacitate HDD: 160 GB
Baterie: Li-Ion, 6 celule (tine 1 ora) incarcator original
arata si functioneaza foarte bine.
are windous 7 TIN SA VA ANUNT K NU PREA MA PRICEP LA CALCULATOARE SI AS VREA PAREREA UNOROAMENI CARE AU CAT DE CAT HABAR (M-ATI SFATUI SA-L CUMPAR?)

2 răspunsuri:
| SpikeSpigel a răspuns:

NU! Are un Intel celeron de 1.5 straight faceLa un prieten care are Intel celeron 3.0 nu ii merge cum trebuie windows 7... , deci mai pe clar NU il cumpara

| banell a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Dar nu se poate pune alt windows?
P.S. eu vreau sa-l cumpar pentru internet(youtube, facebook, chestii din astea).