| Cata_Alx_1991 a întrebat:

stiti niste jocuri android cu bani ca pot sa le iau gratis de pe 4 shared sau aptoide...

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Poti sa le iei din mai multe locuri...

Grand Theft Auto Vice City/San Andreas;

Virtual Tennis Challenge

Rail Bridge

Need For Speed Most Wanted

Spider-man

Fifa 14 (eu asta nu o gasesc gratis nicaieri, in schimb joc Fifa 12)

Battlefield Bad Company 2

etc.

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns (pentru Magnifico):

Fifa 14 este gratuit pentru dispozitivele cu Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.fifa14_row&hl=ro

| Magnifico a răspuns (pentru LTAA):

Da,dar daca vei scoate jocul vei remarca faptul ca ai acces doar la o singura caracteristica a jocului (meciuri amicale).

Tot ce tine de cariera, sezoane, cupe, etc. este sub forma unui patch pe care trebuie sa-l cumperi.

La Fifa 12 totul e absolut gratis.