| RadulescuFlorin123123 a întrebat:

Aceasta consola poate face RROD http://www.emag.ro/......D7Q5JBBBM/
Cum pot sa-l evit?(RROD)
Care sunt cauzele?
Si se merita sa dau banii?

Răspuns Câştigător
| SlenderMan299 a răspuns:

Dupa parerea mea acest Xbox 360 este ultimul model aparut in 2012 sau 2013.Eu am modelul din 2011 (SLIM) si sunt foarte multumit de el.RROD nu vei face si nu ti se va bloca consola deoarece este ultimul model.Am un Xbox 360 SLIM iar pe Battlefield 4 pe mapa Dawnbreaker se blocheaza ceea ce pe Xbox 360 E ( de pe link) nu se blocheaza. Funda?