| DeniiiiisaxD a întrebat:

Am o mica problema cu messu', de la un timp nu-mi merge ..de cateva ori l-am dezinstalat si iar l-am instalat, apoi l-am sters si am descarcat altul dar degeaba,poate e din cauza pc'ului meu sau e o problema de la internet temporara nu stiu sigur,virusi nu am..,poate unii dintre voi ati avut aceeasi problema, help me!winking

Multumesc! happy

1 răspuns:
| BODY6543 a răspuns:

Eu cred ca trebuie s-a reinstalezi Windosul s-au s-a stergi netu.S-au auzi?
Tu ai antivirusul? daca da pune-l s-a scaneze. Ultima solutie este c-a trebuie sa stergi netu s-i messu, s-i apoi l-e instalezi i-ar pe amandoua.
Eu am facut tot c-e am putut.
Cu placere.happy winking