| IoNuTz96 a întrebat:

de azi, nu stiu ce naiba am facut de am sters internet explorer, in timp ce l-am sters, am intat pe mess sa vad daca gasesc pe cineva sa ma ajute, dar cand sa ma loghez apare o eraore, c a cica nu se poate conecta la server, si vreau sa stiu, yahoo se conecteaza prin internet explorer la server?, asa, acum am reusit sa instalez internet explorer merge totul bine, dar sa ma conectez pe contul de yahoo, degeaba, pe calculatorul celalat merge perfect, dar aici pe laptop nu ma lasa, ma puteti ajuta, sunt sigur ca am introdus corect ID si parola, din moment ce pe celalat calculator pot intra, am instalat Yahoo assanger 7, 8, 9, si 10 si tot nu merge, acceeasi porblema, cred ca e din cauza, pentru ca yahoo masanger se conecteaza la serverul principal prin internet explorer, si de aia nu merge acum sa intru pentru ca am defectat ceva, pls va rog ma puteti ajuta, dau funda pls sad

Răspuns Câştigător
| darkrider a răspuns:

Ai incercat system restore?

4 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Categorie greşită!

| PetreConstanta a răspuns:

Cauta pe cineva sa ti-l faca nu mai cere sfaturi si pe urma faci alta prostie

| regele1 a răspuns:

Yahoo messengerul nu cred ca are legatura cu IE.Du-te la setarile pentru internet din control panel si vezi ca nu fi pus ceva restrictii.

| laur_8083 a răspuns:

Fa update la windows, instaleaza IE 7! bafta