| mihai55nmp a întrebat:

Buna TpU.Am o mica"problema".:yawnla cateva zile de la instalarea windowsului xp/7/vista nu mi se mai aprinde monitorul dabea dupa 3/4 reporniri imi porneste monitorul sau opresc sursa inainte sa-i dau drumustraight face. Va rog dati mi un sfat.Multumesc

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Din punctul meu de vedere e o problema hardware. Du-l la un service.

1 răspuns:
| Dede94 a răspuns:

Pai nu e de vina windows-ulhappy aceeasi parere ca si Tss_Ba_Dum_1990 happydu-l la service.