| cryna43v3r a întrebat:

am o mica problema cu computerul de cateva zile cand il deschis imi apare pe bara de activitati un mesaj cum ca firewallul este oprit, dupa cateva secunde dispare, insa firewallul este pornit, de cand imi apare mesajul windowsul mi se incarca mai greu calculatorul mi se blocheaza des, desi am scanat sistemul cu avast nu gaseste nici un virus. daca stie cineva ce are pc meu va rog sa-mi dati un sfat.multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este vorba de niciun virus, da dublu click pe acea icoana, click pe "Change the way Security Center alerts me" iar in noua fereastra debifeaza cele trei casute, apasa OK apoi si ai scapat definitiv de stresarea acelui firewall inutil.

1 răspuns:
| Traian a răspuns:

Cred ca ai virusi