| kitty_4960 a întrebat:

Buna TPU.am o problema, internetul imi merge iar messengerul nusadce sa fac?

4 răspunsuri:
| atentat a răspuns:

Sterge conexiune si creza alta cu userul si passord

| q12 a răspuns:

Instalezi alta versiune de messenger

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
intra pe meebo sa vezi daca merge. daca, merge inseamna ca trebuie sa downloadezi si sa-l instalezi din nou messu.bafta:*

| Roxana6277 a răspuns:

Daca iti merge internetul dar messengerul nu, atunci mess are o problema. Ca sa-ti poti accesa totusi contul intra pe meebo de pe google si acolo iti va merge sigur. https://www.meebo.com/. Ii dai la casuta unde scrie 'Looking for meebo messenger?' si apoi cauti tipul tau de mess din lista pe care o are meebo: Yahoo, Aim, Facebook sau Windowns live. tastezi mailul si parola si gata! Bafta!