| NarcisMoisaMihai2000 a întrebat:

am o problema. vreau sa instalez modul asta in gta san andreas : http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=27542. am programul cleo dar nu stiu cum si unde sa pun taoate alea din winrar? cine poate sa imi explice si mie cum si unde vin fiecare? dau funda daca imi merge. :)

Răspuns Câştigător
| RazvanCD a răspuns:

Salut, folderul "cleo" din arhiva winrar trebuie băgat tot din el în folderul pricipal "cleo" din folderul cu GTA.Folderul "data" din arhiva winrar trebuie băgat tot din el în folderul principal "data" din folderul cu GTA.
Folderul "models" din arhiva WinRAR trebuie băgat tot din el în folderul principal "models" din folderul cu GTA.

1 răspuns:
| NarcisMoisaMihai2000 explică (pentru RazvanCD):

Ms mult laughing