| Mariuka23 a întrebat:

Am primit de la un prieten jocul Sims 3 pentru calculator. L-am instalat, iar cand il deschid imi zice:,, Unable to start game
Device 0 cannot run this title.
No suported video graphics card detected. Please check your system hardware."
Ce trebuie sa fac? Imi doresc din tot sufletul sa joc acest joc, cum fac, schimb grafica sau cum? Va rog sa ma ajutati! Astept raspuns cat mai repede. Dau fundita cui ma ajuta!
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| gabrieljunior a răspuns:

Pai trebuie sal reinstalezi sau spune-mi cati ghz si cati rami ai te ajut eu dar pana acum reinstaleaza jocul ok?
FUNDA daca nu zi-mi cati ghz si cati GB ram ai ok? FUNDA?

| Mariuka23 explică (pentru gabrieljunior):

Bine, dar nu stiu unde dau ca sa vad cati ghz am si cati rami. Ma poti ajuta sa-mi spui unde gasesc?

| Mariuka23 explică (pentru gabrieljunior):

Gata am gasit: am placa Intel(R) Pentium (R) M processor 1.86 GHz si memoria: 1526 MB RAM.

| 1234avg a răspuns:

Salut! Tu ai un calculator bun.Dar nu il intereseaza placa RAM sau puterea procesorului de data asta, spune ca puterea placii video nu este buna. Ai vreun driver instalat pe calculator Nvidia sau ATI?

| Mariuka23 explică:

Salut! Am intrat pe My computer la device manager ca sa vad, si nu vad vreun driver instalat. Ce trebuie sa fac ca sa mearga jocul? Iubesc mult jocul.