| NDASN a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare.Cand eram mic am vazut la un prieten un joc cu cineva care era la unu in casa si ii facea farse iar tu trebuia sa ii faci farse si sa te ascunzi:in dulap unde prinzi.Nus stiu cum se numeste jocu. Daca cineva stie va rog scrieti.

Răspuns Câştigător
| VirtualKnight a răspuns:

DA il stiu il am cumparat si eu stiu tot de el de la cineva.Vecinii din iad, daca nu gasesti asa cautal in engleza, dar cred ca trebuie cumparat cum am facut si eu.

3 răspunsuri:
| VirtualKnight a răspuns:

Dar poti cauta macar poze sa te asiguri ca ala este happy

| KIibrDM a răspuns:

Neighbours from hell

| VirtualKnight a răspuns:

Nu iti fa griji nu trebuie cumparat vad...o trecut timp si se poate descarca happy eu am descarcat Neighbours from hell 2 on vacation til trimit daca vrei adauga la Yahoo! Deac_alin_george