| rossCopperman a întrebat:

Hei Buna TPU cine imi poate spune si mie cum se numeste jocul in care trebuia sa ii faci farse unui om batran iar cel ce facea farse era un caine iar ala la care ii faceai farse avea o pisica Jocul e de mult tare si nu mai stiu cum se numeste si as vrea sa il downlandez Cine mai ajuta?

Răspuns Câştigător
| Madalin500 a răspuns:

Neighbours From Hell este un joc de acest gen dar acela cu cainele nu il stiu.incearca sa il scoti pe asta de pe TPB

| crackster a răspuns (pentru Madalin500):

Ala cu cainele e Neighbours From Hell 1. Au mai aparut inca 5 versiuni de atunci.
Le poti donloada de pe TPB.

1 răspuns: